Karelia Expert Matkailupalvelu Oy 

Jaakko Löppönen, Destination CEO @VisitKarelia.fi
Karelia Expert Matkailupalvelu Oy & VisitKarelia Sales Oy
jaakko.lopponen@visitkarelia.fi

Anna Jetsu, Destination Marketing Manager
0400 311 213
anna.jetsu@visitkarelia.fi

Laura Vilander, kehitysjohtaja
Visitkarelia Destination -hanke
040 137 2279
laura.vilander@kareliaexpert.fi

Anna Härkönen, projektikoordinaattori
Visitkarelia Destination -hanke
0400 239 619
anna.harkonen@visitkarelia.fi

Jonna Piipponen, hallintosihteeri
040 487 4897
jonna.piipponen@visitkarelia.fi

Leena Varpiola, myyntisihteeri
0400 175 323
leena.varpiola@kareliaexpert.fi

Kirsi Partanen, myyntisihteeri
050 336 0707
kirsi.partanen@visitkarelia.fi

***

Visitkarelia Sales

Unna Hyppönen, myyntipäällikkö
VisitKarelia Sales Oy
040 484 3938
unna.hypponen@visitkarelia.fi

Tarja Harinen, myyntipäällikkö / mökit
VisitKarelia Sales Oy
050 349 6009
tarja.harinen@visitkarelia.fi

Päivi Mänty, myyntisihteeri / mökkivälitys
VisitKarelia Sales Oy
050 408 1051
paivi.manty@visitkarelia.fi