Karelia Expert matkailupalvelupisteemme



Joensuu
Carelicum
Koskikatu 5, 80100 Joensuu
Puh. 0400 239 549, 0400 345 578, 0400 239 619
fax (013) 123 933
joensuu@visitkarelia.fi
www.kareliaexpert.fi

Henkilöstön yhteystiedot löydät täältä.

Lomamökkien välitys: bookings@visitkarelia.fi
Kolin lomamökit: koli@visitkarelia.fi
Kotimaan myynti: myyntipalvelu@kareliaexpert.fi
Ulkomaan myynti: sales@kareliaexpert.fi
Markkinointi: markkinointi@kareliaexpert.fi
Kokoukset ja kongressit: kongressipalvelut@kareliaexpert.fi


Muut alueelliset matkailupalvelupisteemme:

Lieksa
Pielisentie 22
81700 Lieksa
Puh. 0400 175 323,
fax (013) 526 438
lieksa@visitkarelia.fi
Nurmes
Kauppatori 3
75500 Nurmes
Puh. 050 336 0707
nurmes@visitkarelia.fi


Ilomantsi
Kalevalantie 13
82900 Ilomantsi
Puh. 0400 240 072,
fax (013) 883 270
ilomantsi@visitkarelia.fi

Keski-Karjala
Koskikatu 5
80100 Joensuu
Puh. 0400 606 946
keski-karjala@visitkarelia.fi
Koli /lomamökkivälitys
Ylä-Kolintie 2
83960 Koli
Puh. 050 408 1051,
fax (013) 652 481
koli@visitkarelia.fi

Kolin matkailuneuvonta
Ylä-Kolintie 2
83960 Koli
Puh. 045 138 7429
info@koli.fi



Laskutusosoitteemme:

Karelia Expert Matkailupalvelu Oy
PL 262
80101 Joensuu

Laitathan laskuun viitteeksi ryhmän tai myyjän nimen.

Ota yhteyttä!


Nimi
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Postiosoite

Viesti

Pyydän yhteydenottoa