HENKILÖSTÖ

Jaakko Löppönen, Destination CEO @VisitKarelia.fi
Karelia Expert Matkailupalvelu Oy & VisitKarelia Sales Oy
jaakko.lopponen@visitkarelia.fi

Anna Jetsu, Destination Marketing Manager
Ohjelmajohtaja: Pohjois-Karjalan matkailun kasvuohjelma
0400 311 213
anna.jetsu@visitkarelia.fi

Anna Härkönen, sihteeri
Karelia Expert Matkailupalvelu Oy
0400 239 619
anna.harkonen@visitkarelia.fi

Jonna Piipponen, sihteeri
Karelia Expert Matkailupalvelu Oy
040 487 4897
jonna.piipponen@visitkarelia.fi
(äitiyslomalla 31.12.2017 saakka)

Leena Varpiola, myyntisihteeri
Lieksan matkailuneuvonta
0400 175 323
leena.varpiola@kareliaexpert.fi

Kirsi Partanen, myyntisihteeri
Nurmeksen matkailuneuvonta
050 336 0707
kirsi.partanen@visitkarelia.fi

Heli Hulkko, myyntisihteeri
Ilomantsin matkailuneuvonta
0400 240 072
heli.hulkko@visitkarelia.fi

Unna Hyppönen, myyntipäällikkö
VisitKarelia Sales Oy
040 484 3938
unna.hypponen@visitkarelia.fi

Tarja Harinen, myyntipäällikkö / mökit
VisitKarelia Sales Oy
050 349 6009
tarja.harinen@visitkarelia.fi

Päivi Mänty, myyntisihteeri / mökkivälitys
VisitKarelia Sales Oy
050 408 1051
paivi.manty@visitkarelia.fi